Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Maškarní historická přehlídka

Maškarní historická přehlídka

17.3.2022

Ve čtvrtek 17. 3. si žáci 6. třídy připravili v hodině dějepisu maškarní přehlídku v historickém duchu. Převlékli se do kostýmů řeckých bohů, pravěkých lovců, Kleopatry a krále Midase. Každá postava se nám krátce představila a řekla zajímavosti o svém životě.

Žáci hodnotili projekt: „Myslím, že jsme se při tom pobavili a moc jsme si to užili.“ „Líbilo se mi to, asi nejlepší hodina. (Ale trochu jsem se styděla.)“ „Bylo to zábavné a také jsem se hodně naučila.“ „Bavilo mě to. Hodnotím 9,5 z 10.“ „Trojzubec jsem dělal s dědou a záclonu jsem našel na půdě. Naučil jsem se, že Zeus měl 16 dětí a jsem jeho bratr.“ „Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí. Moc se mi to líbilo a jsem ráda, že jsme měli takové ozvláštnění.“

DSC02494.JPGDSC02481.JPGDSC02485.JPG