Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > DO-RE-MI ve školní družině

DO-RE-MI ve školní družině

15.1.2020

Stoupnout si doma v pokojíčku doprostřed koberce, pustit si na cd přehrávači písničku oblíbeného zpěváka či skupiny, z vařečky udělat mikrofon a k tomu tančit a zpívat, to je věc poměrně jednoduchá. Ale postavit se takto před 50 spolužáků, to už chce notnou dávku sebevědomí a odvahy.

Ve školní družině se přesto našlo 9 odvážlivců, kteří tuto výzvu přijali a přihlásili se do soutěže DO-RE-MI. Nejen že se museli naučit melodii a text písničky, důležitou součástí vystoupení byl i správný výběr kostýmu a rekvizit, celkový výraz při zpěvu a pohyb či taneční kreace. Někteří účastníci si troufli i na písně v cizím jazyce. Všem patří velká pochvala a potlesk, protože se pečlivě připravili a do vystoupení dali úplně všechno. Proto i závěrečný výběr vítěze byl obtížný. Nakonec děti svým hlasováním přidělily 3. místo Vojtovi Kárskému, 2. místo Lucii Klusoňové a vítězem se stal již čtyřnásobný šampion Martin Němec, který ani letos nenašel přemožitele.

Talentovaným účinkujícím gratulujeme a přejeme jim, ať je zpívání i nadále baví.

20200114_144229.jpg