Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ

Štítky:

Zápis do MŠ a ZŠ určený pro ukrajinské děti

Datum konání: 28. 6. 2022

Ředitelka Základní školy Lubná – Sebranice a Mateřské školy Lubná stanovuje na základě zákona č. 67/2022 Sb. o opatřeních v oblasti školství v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny vyvolaným invazí vojsk Ruské federace

zápis ukrajinských dětí

dne 28. 6. 2022 od 13:00 do 14:30 hodin

pro předškolní vzdělávání

v budově mateřské školy, Lubná 301

pro základní vzdělávání

v budově základní školy, Sebranice 19

K zápisu si rodiče přinesou rodný list dítěte, vízový doklad dítěte a svůj průkaz totožnosti.

Veškeré formuláře budou k dispozici ve škole a pomůžeme s jejich vyplněním.

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání

Zápis MŠ.jpg

Zápis do MŠ 2022

Vážení rodiče,

blíží se čas zápisů a pokud žádáte zápis dítěte do Mateřské školy Lubná, tyto informace jsou určeny právě pro Vás.

ZÁPIS

se uskuteční 11. 5. 2022 v době od 10.00 hod. do 16.00 hod. v budově MŠ Lubná.

Zapsat je třeba nejen děti, které nastoupí k docházce 1. 9. 2022, ale i ty, které budete chtít umístit  v průběhu školního roku. Rodiče, kteří mají zájem přihlásit dítě do naší mateřské školy, si mohou vyzvednout žádost přímo v MŠ nebo si ji mohou stáhnout a vytisknout oboustranně na jeden list papíru na webových stránkách www.zslubna.cz (mateřská škola – dokumenty). Vyplněnou a od lékaře potvrzenou žádost přineste v den zápisu současně s rodným listem dítěte.

Zápis je povinný pro děti, které do 31. 8. 2022 dovrší 5 let věku (pokud již nechodí do MŠ).

Před zápisem poskytneme aktuální informace (vyhlášením místním rozhlasem, plakátky po obci).

V případě dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat na mslubna@zslubna.cz nebo
na tel.: 736 786 347.

Těšíme se na Vás :-)

Irena Rensová