Právo pro každý den

Datum konání: 21. 4. 2018

V úterý 17. 4. se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili soutěže Právo pro každý den, konané v Litomyšli. Otázky soutěže byly zaměřeny na praktickou aplikaci právních znalostí do běžného života. Především se jednalo o oblasti přestupkového, trestního, rodinného a pracovního práva.

Autor: Mgr. Ilona Nováková Publikováno 22. 4. 2018 0:06

Nenech to být (NNTB)

Datum konání: 23. 2. 2018

S podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy byl vytvořen internetový systém a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování dětí z kolektivu na školách po celé ČR. Šikana je velmi nebezpečný typ rizikového chování mezi dětmi a mládeží.

Autor: Mgr. Ilona Nováková Publikováno 23. 2. 2018 10:46

Preventivní programy na druhém stupni

Datum konání: 6. 12. 2017

Na přelomu listopadu a prosince proběhly ve všech třídách druhého stupně preventivní programy, které pro naše žáky uspořádala organizace ACET ČR. V šesté třídě se hovořilo o problémech šikany, v sedmé o kouření a osmá třída s devátou měly na programu téma přátelství.

Autor: Mgr. Leona Plešingerová Publikováno 6. 12. 2017 14:11