Hurá na fotbal!

Datum konání: 3. 2. 2019

Každé úterý na fotbal!

Již půl roku probíhá na naší škole fotbalový kroužek určený pro žáky první a druhé třídy. Chlapci se scházejí každé úterý po obědě, kdy si na hodinku odskočí z družiny buď na fotbalové hřiště, nebo na sál kulturního domu si zadovádět s míčem.

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 3. 2. 2019 18:04

Škola v pohybu na ZŠ v Sebracicích

Datum konání: 1. 11. 2018

Naše škola se zapojila do projektu Fotbalové asociace České republiky Škola v pohybu. Grassroots trenér mládeže Okresního fotbalového svazu Svitavy Martin Komoň předvedl ukázky zábavných forem cvičení a pohybových her v hodinách tělesné výchovy nejdříve s žáky 1.

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 1. 11. 2018 10:38

Projekt Škola v pohybu zavítá do Sebranic

Datum konání: 24. 10. 2018

Projekt Fotbalové asociace České republiky Škola v pohybu pomáhá rozhýbat děti ve školách. Je zaměřený na podporu pohybových aktivit v rámci hodin tělesné výchovy a pohybových kroužků v mateřských a základních školách.

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 24. 10. 2018 11:13