Dopoledne v pravěku

Datum konání: 24. 10. 2018

Hodiny dějepisu v šesté třídě jsme si zpestřili návštěvou pravěku. V úterý 23. října jsme navštívili Středisko volného času v Litomyšli, kde byl pro žáky připraven velmi zajímavý interaktivní program. Seznámili se např.

Autor: Mgr. Leona Plešingerová Publikováno 24. 10. 2018 10:19

Školní kolo dopravní soutěže

Datum konání: 9. 5. 2018

Jako každý rok, tak i letos, se koncem dubna konala na naší škole dopravní soutěž mladých cyklistů. Zúčastnili se jí  žáci 5. až 8. třídy. Soutěžící nejdříve vyplnili dopravní testy, poté testy první pomoci a vše završili jízdou zručnosti, která proběhla u Skalky v Lubné  v úterý 24. dubna.

Autor: Mgr. Leona Plešingerová Publikováno 9. 5. 2018 9:59

Tour de Container

Datum konání: 22. 12. 2017

V rámci projektu Recyklohraní plnili žáci druhého stupně úkol Krok za krokem, jehož cílem bylo zmapovat umístění sběrných míst v obci. Byla z toho krásná zimní procházka, ze které přinášíme zdařilé video. Fotografie z okruhu po kontejnerech si můžete prohlédnout ZDE.

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 22. 12. 2017 10:54