Novější 1

Hurá na fotbal!

Datum konání: 3. 2. 2019

Každé úterý na fotbal!

Již půl roku probíhá na naší škole fotbalový kroužek určený pro žáky první a druhé třídy. Chlapci se scházejí každé úterý po obědě, kdy si na hodinku odskočí z družiny buď na fotbalové hřiště, nebo na sál kulturního domu si zadovádět s míčem.

Autor: Mgr. Jindřich Novotný Publikováno 3. 2. 2019 18:04

Emoji město dostavěno

Datum konání: 26. 6. 2018

Jako každý rok probíhá ve školní družině celoroční soutěž ve sběru bodů. Letos děti nalepovaly samolepky emotikonů do prázdných částí městečka a snažily se ho zabydlet. Nejlepší sběračkou bodů byla Maruška Drobná, která měla na svém kontě neuvěřitelných 424 bodů.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. Publikováno 26. 6. 2018 8:44

Španělsko

Datum konání: 7. 6. 2018

V měsíci květnu se školní družina vydává do cizokrajných zemí a zkoumá a jejich kulturu a zvyky. Letos jsme se vypravili do Španělska. Společnými silami jsme vytvořili mapu, dozvěděli se něco o španělském tanci a fotbale.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. Publikováno 7. 6. 2018 12:23

Filmový svět se otřese v základech

Datum konání: 7. 6. 2018

Letošní Ježíšek nám nadělil pohyblivé figurky (StikBoti) a příslušné vybavení, čímž nám udělal velkou radost. Chvíli nám trvalo, než jsme přišli na to, co s nimi dělat. Do nově zakoupených tabletů jsme stáhli speciální program a pak už vše bylo jasné.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. Publikováno 7. 6. 2018 12:20

Nanuko popcornový piknik

Datum konání: 7. 6. 2018

V pátek 1.6.2018 se po celém světě slavil Mezinárodní den dětí. Školní družina se k tomuto zvyku připojila a oslavila tento den piknikem před školou.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. Publikováno 7. 6. 2018 12:10

Noc s Andersenem

Datum konání: 28. 3. 2018

V letošním roce proběhl již 18. ročník celostátního projektu Noc s Andersenem. Letošní téma bylo Rychlé šípy a jejich autor. Naše škola se této akce zúčastnila již po několikáté. Jedná se o zábavné a trochu i výchovné přespávání v knihovně.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. Publikováno 28. 3. 2018 10:11

Únor ve školní družině

Datum konání: 6. 3. 2018

I přesto, že je měsíc únor nejkratším měsícem v roce, ve školní družině se toho dělo spousta. Zahráli jsme si na scénáristy a herce. Zpracovávali jsme téma etiketa podle knihy "Draka je lépe pozdravit aneb o etiketě".

Autor: Petra Vetešníková, DiS. Publikováno 6. 3. 2018 14:04

Nejlepší sběrač ve školní družině

Datum konání: 18. 2. 2018

Již spoustu let probíhá ve družině oblíbená soutěž ve sběru bodů. Úkolem dětí je nasbírat za jednotlivá pololetí co největší počet bodů za různé aktivity a soutěže. V pololetí se pak vyhlašují vítězové. Letos to byli: 1. tř.  1. místo Patrik Novotný a Věra Dohnalová, 2. místo Kateřina Švecová a 3.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. Publikováno 18. 2. 2018 14:05

Žabák Kvak ve školní družině

Datum konání: 18. 2. 2018

Jako každý rok i letos proběhla v měsíci lednu ve školní družině soutěž o nejlepšího skokana přes švihadlo - Žabák Kvak. Soutěžilo se ve třech kolech, kde soutěžící museli vydržet skákat nejdříve 1 minutu, pak 2 minuty a v posledním kole 3 minuty. Do posledního kola se probojovali dva soutěžící.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. Publikováno 18. 2. 2018 13:59

Státní a ostatní svátky ve školní družině

Datum konání: 18. 2. 2018

V měsíci lednu jsme se vrhli na opravdu náročné téma. Státní a ostatní svátky. Pro ujasnění, co to je, jsme si vyrobili kalendář, kde jsme je označili, kreslili obrázky jednotlivých svátků a také soutěžili v propojování dvojic názvu svátků a datumů.

Autor: Petra Vetešníková, DiS. Publikováno 18. 2. 2018 13:52

Novější 1