BESIP

Datum konání: 27. 2. 2019

Každoročně na silnicích zemře zbytečně několik dětí. Vděčně tedy uvítáme, když místo učitele může děti poučit i profesionál. Zodpoví všetečné otázky a seznámí žáky se zkušenostmi. Koukněte, jak probíhala beseda ve 3. a 4. třídě.

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 14. 3. 2019 11:23

Dopravní výchova v druhé třídě

Datum konání: 10. 10. 2018

Bezpochyby je zařazení dopravní výchovy do výuky velmi užitečné. O tom se můžeme již roky utvrzovat. Tentokrát ovšem na dopravním hřišti našli žáci skutečné novinky, jiné sady značek, ale i železniční přejezd. A bylo to opravdu náročné, jak si můžete všimnout na snímcích.

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 10. 10. 2018 12:06

Jarní dopravko prvňáků

Datum konání: 11. 4. 2018

První třída navštívila v úterý 10. 4. dopravní hřiště v Poličce. Že je to potřeba, to jsme se přesvědčili už několikrát. A i tentokrát byla spousta "chodců a cyklistů"  s počtem „pokut"  hodně vysokým. Důležité je, že si to děti užily a přitom se hodně naučily i na vlastní tělo vyzkoušely.

Autor: Jaroslav Bauer Publikováno 11. 4. 2018 12:13