Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Slavnostní zakončení školního roku 2018/2019

Slavnostní zakončení školního roku 2018/2019

27.6.2019

Ve čtvrtek 27. 6. 2019 všichni žáci základní školy a děti z mateřské školy společně se svými učiteli a provozními zaměstnanci slavnostně zakončili školní rok 2018/2019 krátkým setkáním Na Skalce.

Po úvodních slovech paní ředitelky byly žákům, kteří vzorně reprezentovali školu v předmětových, odborných nebo sportovních soutěžích, předány pochvaly ředitelky školy formou věcných odměn. Slova díků všem zaměstnancům školy zazněla z úst starosty Lubné Josefa Chadimy a dojemnou chvilku si připravili žáci 2. třídy, kteří se loučili se svojí třídní učitelkou Zuzanou Laštovicovou odcházející do penze.

Program zakončilo krátké vystoupení 9. třídy, která svojí písní dal definitivní sbohem naší škole.

Foto ZDE

IMG_6375.JPGIMG_6513.JPG