Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Nejmladší tým turnaje ostudu neudělal

Nejmladší tým turnaje ostudu neudělal

13.5.2019

Jako suverénně nejmladší tým cestoval výběr naší školy k okresnímu finále soutěže McDonald´s Cup kategorie A, které se za nevlídného počasí uskutečnilo na umělé trávě fotbalového areálu TJ Svitavy. Hned v prvním utkání naší čtyřčlenné skupiny jsme vybojovali cennou remízu se ZŠ Sokolovská Svitavy. Poté nasledovaly těsné porážky se ZŠ Palackého Moravská Třebová a ZŠ Na Lukách Polička, které rozhodly o našem celkovém 7. místě v turnaji. Za předvedené výkony se však chlapci rozhodně stydět nemusejí. Nasbírali cenné zkušenosti, které jistě zúročí v příštím ročníku.

Družstvo školy tvořili: Petr Kovář, Vojtěch Dřínovský, Tomáš Stříteský, Patrik Novotný, Ondřej Mastík, Dominik Novotný, Marek Mokrejš, Filip Svoboda a Václav Leksa.

Foto ZDE

20190513_115523.jpg